Contacteer of bezoek ons

Heb je vragen of opmerkingen? Wij helpen je graag verder!

Neem vrijblijvend contact met ons op via onderstaand formulier en we proberen je zo snel mogelijk verder te helpen. Je kunt ons ook altijd een bezoekje brengen in Olen.

Afdeling

Contactpersoon

E-mailadres

Gsmnummer

Transport planning

Sam de Peuter

sam.depeuter@predil.be

0473/95.75.58

Productie planning

Jasper Weyts

jasper.weyts@predil.be

0479/54.99.12

Hoofd tekenkamer

Tim Hooyberghs

tim.hooyberghs@predil.be

0471/99.16.45

Tekenaar

Niels Beerens

niels.beerens@predil.be

014/28.65.14

Tekenaar

Daan Boeckx

daan.boeckx@predil.be

0485/20.05.31

Administratie en boekhouding

Ashley Giebens

ashley.giebens@predil.be

014/28.28.53

Calculatie, hoofd Predil

Gert Ver Donck

gert.verdonck@predil.be

0468/52.31.30

Staalafdeling

Liesbeth Lauwers

liesbeth.lauwers@predil.be

0476/95.22.50

Contact
Upload file
Een onbeperkt aantal bestanden kan naar dit veld worden geupload.
256 MB limiet.
Toegestane types: pdf dwg rvt rfa rte rft.

Contact

Predil

Industrielaan 41

2250 Olen

014 28 28 53

BE 0450.900.045

Industrielaan 41

2250 Olen

014 28 28 53